Trening dla dzieci

Koncepcja zajęć

Nieśmiałość to cecha, która może komplikować życie dziecka. Badania wykazują, że nieśmiali mają trudności w nawiązywaniu relacji, wyrażaniu siebie, swoich przekonań, potrzeb i opinii. Nieśmiałe dzieci często są niepewne siebie i swoich posunięć, nie wierzą we własne siły. Właśnie dlatego warto podjąć wysiłek i spróbować przeciwstawić się tej cesze w trosce o zwiększenie komfortu życia dziecka oraz poprawy jego funkcjonowania.

Zajęcia mają charakter Treningu Umiejętności Społecznych i prowadzone są przez doświadczonego psychologa, który starannie dobiera metody do możliwości i potrzeb dzieci. . Podczas zajęć stosujemy m.in. gry, zabawy, opowiadania, bajki terapeutyczne, relaksację, elementy, socjoterapii i pedagogiki zabawy.

Zajęcia prowadzimy dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. 


Rok szkolny 2023/2024

 

Obecnie trwa nabór do grup dla dzieci w wieku:

5-6 lat (przedszkolne)

GRAFIK:

Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (dokładny terminarz zostanie potwierdzony w sierpniu, przed startem zajęć).

Zachęcamy do przesłania formularza zgłoszeniowego. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie w celu przekazania informacji o dalszych etapach rekrutacji do grup. 

Korzyści dla dziecka

Podczas zajęć rozwijamy:

Jaka jest cena zajęć?

Zajęcia trwają 50 minut.

Prowadzone są w małych 5-6 osobowych grupach.

Miesięczny koszt za zajęcia – 320 PLN (średnio 4 spotkania w miesiącu)