sensoRANKI - zajęcia poranne

Koncepcja zajęć

Zapraszamy serdecznie na nasze innowacyjne zajęcia sensoRANKI, przeznaczone dla dzieci w wieku 1-3 lat, które stworzyliśmy z myślą o kompleksowym rozwoju najmłodszych pociech. Nasze zajęcia to nie tylko wspaniała zabawa, ale także prawdziwe wsparcie w kluczowych obszarach rozwoju Twojego dziecka.

Zajęcia odbywają się w godzinach porannych, w  kameralnych  grupach wraz z rodzicami lub opiekunami (np. babcie lub dziadkowie 🙂 

Proponujemy 2 rodzaje zajęć w ramach sensoRANKÓW:

 

  1. Zajęcia ogólnorozwojowe wspierające rozwój mowy i rozwój sensomotoryczny: Nasze specjalnie przygotowane zajęcia pomagają stymulować rozwój mowy u dzieci. Dzięki zabawom, piosenkom i interakcjom w grupie, Twoje dziecko będzie miało okazję do rozwijania umiejętności komunikacyjnych w przyjaznym i wspierającym otoczeniu. Z kolei sensomotoryka to prawdziwa uczta dla zmysłów Twojego dziecka. Dzięki różnorodnym aktywnościom i zabawom, maluchy rozwijają zdolności motoryczne, koordynację oraz równowagę. Wspieramy zdrowy rozwój fizyczny, jednocześnie dostosowując aktywności do wieku i umiejętności każdego dziecka.

     

  2. Zajęcia muzykoterapeutyczne (muzyczne) – muzyka ma niesamowitą moc wpływania na samopoczucie i emocje dziecka. Podczas tych zajęć maluchy mogą cieszyć się spokojnymi dźwiękami i przyjemnym otoczeniem, co pomaga w rozluźnieniu i budowaniu umiejętności radzenia sobie z emocjami. Doświadczą przyjemnych i radosnych piosenek, w wykonaniu naszej muzykoterapeutki, aż wreszcie poznają gamę nietuzinkowych i niespotykanych instrumentów. Wszystko to wpierać będzie malucha w jego rozwoju i pozwoli cieszyć się każdym dniem pełnym niesamowitych muzycznych doświadczeń.


Rok szkolny 2023/2024

 

Obecnie prowadzimy 2 grupy: 

–  zajęcia ogólnorozwojowe – wtorki, godz. 10.00

–  zajęcia muzyczne (muzykoterapia)- czwartki 9.30 

Zajęcia realizowane są w ramach miesięcznych karnetów. Każdy z rodziców może wybrać karnet z jednym lub dwoma rodzajami zajęć. 

Zachęcamy do przesłania formularza zgłoszeniowego. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie w celu przekazania informacji o naborze do grup.

Ogólne korzyści z zajęć

Podczas zajęć rozwijamy:

Jaka jest cena zajęć?

Zajęcia trwają 50 minut.

Prowadzone są w małych 5-6 osobowych grupach.

Cena zajęć:

 –  miesięczny karnet na 1 rodzaje zajęć 150 PLN za miesiąc, płatne z góry. (4 spotkania)

 –  miesięczny karnet na 2 rodzaje zajęć 250 PLN za miesiąc, płatne z góry. (8 spotkań)